Projekt Drupa 2016

W 2016 roku na Targach Drupa w Dueseldorfie zaprezentowaliśmy nie oferowaną dotychczas jakość zadruku techniką fleksograficzną. 
Celem podjętego wyzwania była adaptacja projektów drukowanych techniką rotograwiurową w 9 kolorach, na prace możliwe do reprodukcji w podstawowych kolorach CMYK + Biała, bez straty jakości druku. Wraz z innymi parterami projektu przygotowaliśmy prace stosując innowacyjne rozwiązania, które przyniosły pozytywny wynik w druku, a uzyskany efekt spotkał się z akceptacją właścicieli marek szukających alternatywy dla ciągle droższej technologii rotograwiurowej. Opakowania wydrukowane w procesie produkcyjnym liniaturą 200 lpi trafiły do jednego z naszych klientów jeszcze przed zaprezentowaniem opakowania podczas targów.

Realizujemy swoje pasje urzeczywistniając stawiane coraz wyżej cele rozwojowe. Nasze osiągniecia spotkały się z dużym zainteresowaniem medialnym.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi ocenami naszych wyników:
easy.png

EASY - strzał w dziesiątkę

Dzięki technologii DuPont EASY możliwa staje się konwersja z druku rotograwiurowego na druk fleksograficzny, co udowodniła płocka firma Fol-Druk Flexo Sp. z o.o.
gravureflexo.png

Od Gravure do Flexo

FOL-DRUK SUCCESSFULLY CONVERTED FROM GRAVURE TO FLEXO, THANKS TO DUPONT™ CYREL® EASY PLATES
poligrafika.png

Poligrafika

W jaki sposób technologia fleksograficzna zrewolucjonizowała branżę etykiet i opakowań i jak zmieniło się postrzeganie przez właścicieli marek.

Film z targów Drupa 2016

Dyplomy


Inne wyróżnienia

10-7020_m.jpg

Nagroda Kaszta Gutenberga

W roku 2015 Organizatorzy konkursu w kategorii Innowacje przyznali wyróżnienie firmie Fol-Druk Stanisław Szczechowicz Sp.j.
Logo_Gazele_Biznesu2.png

Gazele Biznesu

Od 2011 roku należymy do elitarnego klubu Gazel Biznesu do grona najdynamiczniej rozwijających się firm

Adres

ul. Graniczna 44A
09-407 Płock

E-mail

zamowienia@fol-druk.pl

Telefon

+48(24) 367 38 14

© 2017 FOL-DRUK FLEXO - All Rights Reserved